2161 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
3742 Etsning
Helmer Mas Olle (1884-1969), 22x18
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2011 -
1022 Etsning
Helmer Mas Olle (1884-1969), Kvinna, 14x10
Såld: 850 kr
Såldes den 13 september 2010
8638 Etsning
Helmer Mas Olle (1884-1969), 28x23 (fuktskador)
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juli 2010 -
2078 Etsning
Helmer Mas Olle (1884-1969), Kvinna i båt, 14x11
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 november 2009 -
5584 Etsning
Helmer Mas Olle (1884-1969), badande kvinnor, 23x28
Såld: 350 kr
Såldes den 23 november 2009